"> Úvodní stránka | nábytek RELANO Studio zdravého spánku Frenštát pod Radhoštěm
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

AKCE:  DNY MARIANNE 18.9. - 20.9.2020. Sleva na matrace a                    doplňky MAGNIFLEX

               Objednat můžete kdykoliv na tel.: 602 709 719

            ZDRAVÉ SPANÍ A BYDLENÍ

Prodejnu jsme otevřeli v listopadu 2014. Ve své nabídce se zaměřujeme na zdravé spaní a bydlení. Proto Vám v naší prodejně chceme nabídnout zboží podporující zdravý životní styl a vybíráme si především dodavatele, kteří pracují s přírodními materiály a také podporují zdravý životní styl. Kvalitní spánek je klíčem k uvolnění a regeneraci našeho těla a je předpokladem úspěšného života. Ovlivňuje naši výkonnost, vzhled i zdraví. Předpokladem pro zdravý spánek je správný výběr postele, roštu a matrace, ale i polštáře a lůžkovin:

  • Postele nabízíme s masivní konstrukcí z pečlivě vybraného dřeva (dub, buk, alpská borovice, malajský dub ...) od dodavatelů s vysokým standardem řemeslného zpracování. Pokud jste omezení prostorem, můžete si vybrat z naší nabídky rozkládacích pohovek určených k dennímu spaní.
  • Rošty od několika renomovaných dodavatelů Vám pomůžeme vybrat s ohledem na zvolenou matraci a požadovaný komfort (lamelové, laťové) a požadavků na komfort (pevné, polohovací, motorové, výklopné)
  • Zdravotní matrace Magniflex jsou vyrobeny z čistě ekologických materiálů, které chrání a respektují přírodu. Jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné i odolné proti roztočům. Jsou vhodné i pro alergiky. Italská firma Magniflex má více, než padesátiletou tradici a své výrobky vyváží do více než sto zemí světa. Jak poznáte zdravotní matraci? Má nezávislý zdravotní certifikát Medical Device Class 1, který platí v celé EU a je prodávaná s 15 % sazbou DPH.
  • Anatomické polštáře Magniflex, které jsou rovněž certifikované a pomohou Vám při potížích s krční páteří.  

Protože zdravý žívotní styl je dán nejen zdravým spaním, ale i zdravým stravováním, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s výhradním dovozcem výrobků firmy KitchenAid nabídku kuchyňských spotřebičů této značky, určených pro snadnou přípravu jídel a šetrné zpracování zeleniny a ovoce. Co mají ještě společného se zdravím? Jsou maximálně spolehlivé a vydrží Vám do konce života. Tím šetří nejen vaše nervy, ale i životní prostředí.

Rádi vám poradíme s výběrem zboží z naší široké nabídky a těšíme se na Vaši návštěvu.