DNY MARIANNE V NAŠÍ PRODEJNĚ 

OD 15.5.-24.5.2023

1080x1080 DMP_2023_sleva20 (1).jpg

2022_Magniflex_PolstarZdarma_Leto_Plakat_Edukativni_A3_CZ.jpg

AKCE: Objednat můžete kdykoliv na tel.: 602 709 719

            ZDRAVÉ SPANÍ A BYDLENÍ

Prodejnu jsme otevřeli v listopadu 2014. Ve své nabídce se zaměřujeme na zdravé spaní a bydlení. Proto Vám v naší prodejně chceme nabídnout zboží podporující zdravý životní styl a vybíráme si především dodavatele, kteří pracují s přírodními materiály a také podporují zdravý životní styl. Kvalitní spánek je klíčem k uvolnění a regeneraci našeho těla a je předpokladem úspěšného života. Ovlivňuje naši výkonnost, vzhled i zdraví. Předpokladem pro zdravý spánek je správný výběr postele, roštu a matrace, ale i polštáře a lůžkovin:

 • Postele nabízíme s masivní konstrukcí z pečlivě vybraného dřeva (dub, buk, alpská borovice, malajský dub ...) od dodavatelů s vysokým standardem řemeslného zpracování. Pokud jste omezení prostorem, můžete si vybrat z naší nabídky rozkládacích pohovek určených k dennímu spaní.
 • Rošty od několika renomovaných dodavatelů Vám pomůžeme vybrat s ohledem na zvolenou matraci a požadovaný komfort (lamelové, laťové) a požadavků na komfort (pevné, polohovací, motorové, výklopné)
 • Zdravotní matrace Magniflex jsou vyrobeny z čistě ekologických materiálů, které chrání a respektují přírodu. Jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné i odolné proti roztočům. Jsou vhodné i pro alergiky. Italská firma Magniflex má více, než padesátiletou tradici a své výrobky vyváží do více než sto zemí světa. Jak poznáte zdravotní matraci? Má nezávislý zdravotní certifikát Medical Device Class 1, který platí v celé EU a je prodávaná s 15 % sazbou DPH.
 • Anatomické polštáře Magniflex, které jsou rovněž certifikované a pomohou Vám při potížích s krční páteří.  

Protože zdravý žívotní styl je dán nejen zdravým spaním, ale i zdravým stravováním, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s výhradním dovozcem výrobků firmy KitchenAid nabídku kuchyňských spotřebičů této značky, určených pro snadnou přípravu jídel a šetrné zpracování zeleniny a ovoce. Co mají ještě společného se zdravím? Jsou maximálně spolehlivé a vydrží Vám do konce života. Tím šetří nejen vaše nervy, ale i životní prostředí.

Rádi vám poradíme s výběrem zboží z naší široké nabídky a těšíme se na Vaši návštěvu.

flabo.jpg

flabo detail.jpg

zdravotní matrace COTTON GRANDE DUAL 12   

Luxusní přírodní matrace s bylinnými extrakty slézu lesního, aloe vera a sóji v jádře a s potahem z bio bavlny.

PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ MATRACI COTTON GRANDE DUAL 12?

 • - paměťová pěna Geomemory se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám
 • - spodní vrstva ze studené pěny Ecogreen poskytuje vhodnou ortopedickou podporu páteři
 • - vrstva paměťové pěny Geomemory prošitá do potahu nabízí ještě vyšší komfort
 • - matrace může být použita oboustranně, v rozměrech 140 cm a širší je navíc dodávána v duálním komfortu
 • - snímatelný a pratelný potah (30°C) ze 100% bio bavlny
 • - uložení na perforovanou desku nebo na pevný nebo polohovací lamelový rošt
 • - prodloužená záruka na jádro matrace 12 let (na potah matrace standardní záruka 2 roky)
 • - nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU - zdravotní produkt první kategorie
 • POPIS

  Luxusní přírodní matrace Cotton Grande Dual 12 představuje to nejlepší z kolekce Magniflex - Toscana. Matrace je vhodná pro páry, které mají odlišné požadavky na tuhost matrace. Jádro matrace obsahuje výtažky z Aloe Vera a z byliny Sléz lesní, která má uklidňující účinky a příznivě ovlivňuje kvalitu vašeho spánku.

  Matrace Cotton Grande Dual 12 propaguje úzké sepětí s přírodou, je tedy vhodá pro ty, kteří si oblíbili bio trendy a nechtějí se připravit o cokoli z hlediska komfortu. Všechny matrace s kolekce Toscana mají certifikaci GOTS, kterou vydal Institut pro ochranu životního prostředí a který potvrzuje, že všechny látky používané v této kolekci jsou 100% bio s ohledem na člověka a životní prostředí.