Správná přikrývka

Vhodná přikrývka je taková přikrývka, pod kterou se dobře spí. Proto jsou přikrývky every EMOTION rozděleny do 5-ti základních skupin:

Letní přikrývky - pro teplé období

Jsou zhotoveny z materiálů, které rychle odvádí pot od těla a v lůžku vytváří suché mikroklima. Jejich předností je dále lehkost, vzdušnost a jednoduchá údržba - dají se prát při teplotě vody do 60°C. (Materiály typu TOPCool, Coolmax).

Univerzální přikrývky se střední hřejivostí

Určeny pro uživatele, kteří netrpí zvýšenou potivostí a nejsou zimomřiví. Zde se používají hlavně bavlněné materiály, charakteristické příjemným pocitovým efektem.

Vysoce hřejivé přikrývky - určené pro zimomřivé.

Vyznačují se výplní z vysoce hřejivých syntetických vláken (s nadměrnou nadýchaností) nebo dvouvrstvými syntetickými rouny o zvýšeném objemu a povrchovou tkaninou z nejlehčích bavlněných saténů, aby nedocházelo k potlačení nadýchanosti a hřejivosti výplně.

Vyvařovací přikrývky

Středně hřejivé se zvýšeným hygienickým standardem (praní do 95°C) jsou určeny především pro alergiky. Jejich konfekční zpracování zajišťuje zvýšenou pevnost a odolnost proti mechanickému a vysokému tepelnému namáhání.

Přikrývky a polštáře Every Emotion

Katalog Mimi

Péřové přikrývky Every Daune

Rádi Vám poradíme s výběrem přikrývky u nás na prodejně. 

Tel.:602 709 719

info@relano.cz

Snímek obrazovky 2021-05-17 205802.jpg