Ortopedické lamelové matrace

Video Snímek obrazovky 2021-05-15 230232.png

Jelínek Basic

Matrace
SÁRA Basic

Celková výška: 15 cm
Váhové kategorie:
do 60kg; 60 - 80kg; 80 - 110kg; nad 110kg

Matrace SÁRA Basic je základní matrací z naší nabídky. Jedná se o matraci s celkovou výškou 15 cm a roznášecí vrstvou ze studené PUR pěny. Díky svým vlastnostem je vhodná i pro děti.U této matrace můžete vybírat ze tří druhů potahů - Bavlna, Micro Active a Aloe Vera a jako u všech našich ortopedických matrací je zde možnost individuálního nastavení dle hmotnosti uživatele.TIP: Matrace SÁRA Basic je vhodná pro mladší, dospívající nebo štíhlé a vysoké spáče.

Cena od 8 970 Kč
Jelínek Klasik 1

Matrace
SÁRA Klasik

Celková výška: 17 cm
Váhové kategorie:
do 60kg; 60 - 80kg; 80 - 110kg; nad 110kg

Matrace SÁRA Klasik patří mezi jednu z našich nejoblíbenějších matrací. Celková výška této matrace je 17 cm.Rádi vyrobíme matraci přesné délky a šířky na míru, stejně také partnerskou dvoumatraci podle individuálních potřeb každého z uživatelů.U matrace SÁRA Klasik můžete vybírat ze tří druhů potahů - Bavlna, Micro Active a Aloe Vera a jako u všech našich ortopedických matrací je i zde možnost individuálního nastavení dle hmotnosti uživatele.TIP: Při spánku na matraci SÁRA Klasik se znatelně projeví efekt integrovaného ortopedického lamelového roštu. Máte-li problémy se zády nebo potřebujete zmírnit negativní vliv sedavého zaměstnání na své tělo, zvolte matraci SÁRA Klasik.

Cena od 11 430 Kč

Jelínek komfort

Matrace
SÁRA Komfort

Celková výška: 22 cm
Váhové kategorie:
do 60kg; 60 - 80kg; 80 - 110kg; nad 110kg

Matrace SÁRA Komfort vychází konstrukčně z matrace SÁRA Klasik, je však doplněna o další 5 cm vysokou vrstvou ERGOFLEX, která se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Díky těmto vlastnostem dokáže dostatečně eliminovat bodové tlaky, a ulevit tak i osobám s bolestmi kloubů. SÁRA Komfort je vhodná také pro jedince nižšího vzrůstu s vyšší hmotností. Dvě roznášecí vrstvy v matraci SÁRA Komfort dokáží pevně, ale přitom citlivě podepřít Vaše tělo.

Cena od 13 970 Kč

Jelínek Spirit

Matrace
SÁRA Spirit

Celková výška: 17 cm nebo 22 cm
Váhové kategorie:
do 60kg; 60 - 80kg; 80 - 110kg; nad 110kg

Nejnovější matrace z naší dílny, která je jako všechny naše matrace vyrobena z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů. Novým prvkem matrace SÁRA Spirit je snadno snímatelný horní díl potahu - jednoduše jej pomocí zipu odepnete a samostatně vyperete. Díky tomu nemusíte složitě manipulovat s celou matrací. Další výhodou těchto potahů jsou čtyři rukojeti umístěné na bocích matrace, které zajišťují snadnější manipulaci. Výjimečnost matrace SÁRA Spirit spočívá také v tom, že si můžete pomocí zipového mezikusu a podložky ERGOFLEX matraci zvýšit na 22 cm a přizpůsobit komfort a výšku matrace svým potřebám.

Cena od 13 860 Kč

Jelínek Boxspring

Matrace
SÁRA Boxspring

Celková výška: 25 cm nebo 30 cm
Váhové kategorie:
do 60kg; 60 - 80kg; 80 - 110kg; nad 110kg

Matrace SÁRA Boxspring reaguje na světové trendy a požadavky zákazníků na vysokou matraci. Výška matrace SÁRA Boxspring je 25 cm nebo 30 cm, přičemž zůstaly zachovány všechny prvky a přednosti ortopedické lamelové matrace. U matrace SÁRA Boxspring jsou zcela potlačeny veškeré houpavé a jiné efekty vedoucí k pocitu nestability matrace, který se u takto vysokých matrací často vyskytuje. Svrchní díl potahu je i zde snadno snímatelný. 

Cena od 17 720 Kč